General Mobile Discovery Özellikleri ve Fiyatı

general_mobile_discovery

Merhaba teknoloji severler, bu yazımızda akıllı telefonunu inceleme fırsatı bulucaz. Telefon gayet şık ve kullanışlı olup fiyat olarak da gayet uygundur. şimdi inceleyelim özellikleri ve fiyatına bakalım.

: 585 -658 TL

Ana Özellikler
Telefon Tipi
Akilli Telefon
?
Bağlantı Özellikleri
3G – Bluetooth – Gprs – Edge – Hscsd – Wi-Fi – Usb – Wap
?
Dijital Kamera Kalitesi
8.0 MP
?
Multimedya Özellikleri
Entegre Dijital Kamera – Polifonik Zil – FM Radyo – Medya Oynatıcı
Telefon Özellikleri
Eller Serbest – Titreşim
Teknik Özellikler
?
Video Kayıt
Var
?
Video Oynatma
Var
Sesli Video Kayıt
Var
Hafıza
?
Arttılabilir Hafıza
Var
Görünüm
?
Telefon Tasarımı
Monoblok
Diğer Özellikler
?
Mesajlaşma Sistemi
SMS – MMS – E-Mail
Paket İçeriği
Kullanma Kılavuzu – Şarj Cihazı – Pil – Bağlantı Kablosu
Garanti Süresi
Garanti Süresi
2 Yıl
Forum Donanım

Forum Donanım

FD Teknoloji Haberleri Yayıncılık Hizmetleri Ülkemizin, teknoloji çağı ile yakından alakalı bir çizgide ilerleyebilmesi, bilim ve teknoloji alanında ortaya çıkan gelişmeler ve yeniliklere en kısa sürede anlaşılır bir dil ile haberdar edilebilmesi amacıyla faaliyet göstermektedir. Son kullanıcı odaklı anlaşılması kolay bir dil kullanmanın yanısıra yayınlanan haberlerin marka değerlerine karşı saygılı, kullanıcı deneyimlerini dikkate alan ve geribildirimler doğrultusunda düzenlemeler yapılabilecek türde içerikler sağlıyoruz. Yayınlanan haberlerin tamamı tek bir hesap üzerinden gerçekleştirilmekte olup, Forum Donanım editör ekibi tarafından her içerik çeşitli standartlar gözönünde bulundurularak kontrol edilmektedir. Ayrıca, yazarlarımızın kendilerine özgü paylaşımları ve incelemeleri profil sayfalarında listelenmektedir. İlgili profil sayfalarına erişebilmek için sitemizin üst bölümünde yer alan "Künye" bağlantısına tıklamanız gerekmektedir. Her geçen gün teknoloji alanında yeni tecrübeler edinerek marka ve kullanıcı deneyimlerini gözönüne alıp yüksek kalitede okunabilecek haberler üretmek için çalışmaya devam ediyoruz.

Yayınladığı Diğer Haberler - Website

Yazarın Sosyal Medya Hesapları
FacebookGoogle Plus

4 Yorum

 1. Arzu

  6 Ekim 2013 at 11:38

  yeni aldım çok güzel telefon

 2. General Mobile Discovery

  9 Ekim 2013 at 18:23

  Gerçekten harika bir cihaz. Fiyatı çok uygun. Özellikleri ise fiyatına göre çok fazla :)

 3. onur

  10 Ekim 2013 at 11:56

  telefonun uygulama yüklemek için bize ayrılan dahili hafızası yaklaşık 800 küsür mb her ne kadar uygulamaları sd karta taşıma gibi avantajı olsada zamanla dahili hafıza doluyor şu an 100 mb civarı bi yer kaldı ..sormak istediğim şu telefonun 4 gb olan tüm dahili hafızasını sistem hafızası olarak kullanma şansımız varmı yani 2,25 gb sistem kapasitesini 1,75 gb telefon kapasitesi ile birleştirmemiz mümkünmü?

You must be logged in to post a comment Login

Cevap yazin

Google+