Dead Trigger 2 Oyunu

Madfinger Games ilk oyunu olan Dead Trigger’dan sonra şimdi Dead Trigger 2 nin çıkış tarihinide yayınladı. Madfinger Games şirketi ilk oyunu il mobil oyun sektöründe büyük ilgi toplamıştı. Mobil oyun sektöründe kategorisinde büyük ilgi görmesi beklenen oyun 23 ekim 2013 tarihinde oyun severlerle buluşacak.

Oyuncular istekleri doğrultusunda çevrimiçi veya çevrimdışı(asenkron) oynama seçeneklerini kullanacaklar. Dead Trigger 1 oynayanlar Dead Trigger 2 nin üçüncü bölümünden başalayabilecekler. oyunda Unity grafik motoruyla geliştirilmiş görseller sayesinde oyun çok daha güzel hale gelmiş durumda. Bir çok yeni içerik ve oyun dinamikleride sizi bekliyor olucak.

Peki ama Dead Trigger 2 Oyununa nasıl ulaşrım?

* Android ve ios platformları
* Facebook
* Mac Store
* Steam
* GoolePlay

İYİ OYUNLAR…

Bir önceki yazımız olan Microsoft, Age of Empires: Online gelistirmesini sonlandırdı. başlıklı makalemizde Age of Empires, Gas Powered Games ve Microsoft hakkında bilgiler verilmektedir.

Forum Donanım

Forum Donanım

FD Teknoloji Haberleri Yayıncılık HizmetleriÜlkemizin, teknoloji çağı ile yakından alakalı bir çizgide ilerleyebilmesi, bilim ve teknoloji alanında ortaya çıkan gelişmeler ve yeniliklere en kısa sürede anlaşılır bir dil ile haberdar edilebilmesi amacıyla faaliyet göstermektedir. Son kullanıcı odaklı anlaşılması kolay bir dil kullanmanın yanısıra yayınlanan haberlerin marka değerlerine karşı saygılı, kullanıcı deneyimlerini dikkate alan ve geribildirimler doğrultusunda düzenlemeler yapılabilecek türde içerikler sağlıyoruz. Yayınlanan haberlerin tamamı tek bir hesap üzerinden gerçekleştirilmekte olup, Forum Donanım editör ekibi tarafından her içerik çeşitli standartlar gözönünde bulundurularak kontrol edilmektedir. Ayrıca, yazarlarımızın kendilerine özgü paylaşımları ve incelemeleri profil sayfalarında listelenmektedir. İlgili profil sayfalarına erişebilmek için sitemizin üst bölümünde yer alan "Künye" bağlantısına tıklamanız gerekmektedir.Her geçen gün teknoloji alanında yeni tecrübeler edinerek marka ve kullanıcı deneyimlerini gözönüne alıp yüksek kalitede okunabilecek haberler üretmek için çalışmaya devam ediyoruz.

Yayınladığı Diğer Haberler - Website

Yazarın Sosyal Medya Hesapları
FacebookGoogle Plus

You must be logged in to post a comment Login

Cevap yazin

Google+